Hotele posiadające sale szkoleniowo – konferencyjne na Warmii i Mazurach. - 130 obiektów konferencyjnych

www.konferencjepoznan.com

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Hotele posiadające sale szkoleniowo – konferencyjne na Warmii i Mazurach.

Hotele posiadające sale szkoleniowo – konferencyjne na Warmii i Mazurach.


Warmia i Mazury to jedne z najchętniej odwiedzanych regionów naszego kraju. Duże obszary leśne i liczne jeziora sprzyjają turystyce i aktywnemu wypoczynkowi. Prawie 30% województwa stanowią właśnie lasy z potężną Puszczą Piską o 100 tys. ha powierzchni. Myśląc o Mazurach, pierwszym słowem przychodzącym do głowy są oczywiście jeziora. Kraina Wielkich Jezior może zaoferować ponad 2600 tych zbiorników wodnych. Większości ludzi region Warmii i Mazur kojarzy się właśnie z turystyką pieszą, rowerową i wszelkimi sportami wodnymi dostępnymi co krok.

Jednak uczciwie trzeba przyznać, że lasy i jeziora to nie wszystko, co może nam zaproponować ten malowniczy region. Najbardziej urzeka historia mazurskich miast i miasteczek, z wszystkimi zawirowaniami przedwojennymi i tuż po zakończeniu II wojny światowej. Trzeba pamiętać, że duża część tych terenów do 1945 roku należała do Niemiec, a w granicach Polski znalazły się dopiero na mocy powojennych traktatów. Można to zauważyć już na pierwszy rzut oka w symetrycznie rozmieszczonych ulicach, budownictwie z typowym „pruskim murem” czy miejskich parkach.

 mazury


Jeszcze nie tak dawno, kilkanaście lat temu, pobyt w tym regionie kojarzył się z kajakiem, żaglówką i pobytem w prywatnych kwaterach, które raczej nie oferowały doskonałych warunków pobytowych. Zainteresowanie nie tylko turystyczne Warmią i Mazurami spowodowało rozwój całej infrastruktury, która dzisiaj owocuje ogromnym wyborem kompleksów rekreacyjno – sportowych, czy dużych hoteli, szczegóły na ten temat można znaleźć pod linkiem - http://elk24.pl/info/najwieksze-hotele-posiadajace-sale-konferencyjne-na-mazurach-.22535.html . Obecnie jest naprawdę z czego wybierać i nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś odpowiedniego, odpowiadającego ich preferencjom. Firmy i prywatni inwestorzy prześcigają się w zdobywaniu klientów, dlatego rośnie konkurencja, powstają nowe ośrodki, rozbudowują się istniejące kompleksy i powstaje bogata sieć noclegowa i biznesowa.
Coraz więcej firm i przedstawicieli biznesowych skłania się do organizacji spotkań, szkoleń czy innych wydarzeń firmowych poza miejscem swojej działalności, dlatego też w każdym niemal współczesnym hotelu mogą znaleźć specjalnie przygotowane dla nich miejsca. Mijają bezpowrotnie czasy, gdzie konferencje odbywały się w klasach szkolnych, czy wynajętych pomieszczeniach, które tylko z nazwy przypominały obiekty szkoleniowe. Większość firm, czy zakładów pracy, stara się uatrakcyjnić swoje spotkania, właśnie poprzez wybór dogodnego miejsca, dlatego często są to albo duże skupiska miejskie, oferujące wiele instytucji czy powiązanych z biznesem ośrodków, lub atrakcyjne turystycznie regiony.

Warmia i Mazury są bezsprzecznie miejscem wręcz stworzonym do spotkań biznesowych, szkoleń czy audytów firmowych. Bliskość natury, ciekawe zabytki, takie jak Szlak Krzyżackich Zamków, czy pozostałości drugo wojennych fortyfikacji, zawsze stanowią dodatkowe atrakcje podczas czasu wolnego, czy szeroko pojętej integracji.

To właśnie spotkania integracyjne, imprezy zakładowe czy spotkania teambuildingu, są obecnie bardzo popularne wśród młodych zespołów firmowych i dużych korporacji. Połączenie szkolenia z aktywnym wypoczynkiem, czy zmaganiami zespołowymi, znacząco poprawia relacje w firmie i sprzyja kreatywnemu rozwojowi pracowników.

 szkoelnie mazury


Zorganizowanie kursu czy konferencji wśród lasów i mazurskich jezior jest też pewnego rodzaju nagrodą dla pracowników i pracodawcy często wybierają takie właśnie rozwiązanie. Wiadomo, że o randze i prestiżu takiego wydarzenia świadczyć też będzie gdzie i w jakich warunkach będzie przeprowadzany, a mazurska okolica ma takich godnych uwagi ośrodków naprawdę sporo.

Można śmiało powiedzieć, że bez znaczenia czy będą to prywatne spotkania biznesowe w grupie kilku najbliższych współpracowników, czy duże konferencje na kilkaset osób, to do wyboru jest wiele atrakcyjnych lokalizacji. Wydawać by się mogło, że to właśnie organizacja takich dużych spotkań może być trudna, ale nic bardziej mylnego, oferta dużych, nowoczesnych sal szkoleniowo – konferencyjnych jest bardzo bogata, można zaplanować każdy szczegół i zaprosić taką liczbę uczestników, jaka nam odpowiada. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule - https://www.gizycko.info/sale-szkoleniowo-konferencyjne-na-mazurach-najwieksze-obiekty/

Większość obiektów hotelowych zapewnia wysokiej jakości urządzenia, którymi mogą pochwalić się profesjonalne centra biznesowe. Dawno już zauważono, że ta sama konferencja zorganizowana w biurowcu czy molochu wielkomiejskim, wypada dużo gorzej niż ta sama prezentacja, zorganizowana w klimatycznym miejscu, ciekawym turystycznie, dającym możliwości relaksu czy zwykłego wypoczynku na łonie natury.

Wszystko wskazuje na to, że taki trend utrzyma się raczej na stałe, dlatego Warmia i Mazury stają się coraz częściej postrzegane jako doskonałe miejsce do prowadzenia interesów, a nie tylko jako turystyczne kurorty. Największe zainteresowanie zazwyczaj wypada poza sezonem, gdzie można liczyć na większą prywatność, mniej turystów i większą swobodę, co doceniają zarówno pracodawcy jak i pracownicy.
Data publikacji: 28.02.2020

 
Zobacz również

Sala szkoleniowo - konferencyjna na ponad 300 osób w okolicach Warszawy w mazowieckim

Sala szkoleniowo - konferencyjna na ponad 300 osób w okolicach Warszawy w mazowieckim

Jakie cechy powinna spełniać dobra konferencja? Najważniejszy jest oczywiście pomysł i temat konferencji oraz dokła [..]

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Standard obiektu

* * * * . . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * . . . dostępne 2 obiekty pokaż

Warto zobaczyć

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu

Początki Muzeum sięgają dnia 23 września 1857 r., kiedy to Wydział Nauk Historycznych i Moralnych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk podjął uchwałę o utworzeniu Muzeum Starożytności Polskich i Słowiańskich.

więcej Zobacz więcej

Polecamy obiektywoj. wielkopolskie

Hotel IOR- Centrum Kongresowe

Hotel IOR- Centrum Kongresowe

Poznań

Sal konferencyjnych14

Miejsc noclegowych125

więcej Zobacz więcej

Glamour House

Glamour House

Poznań

Sal konferencyjnych4

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Hotel Safir Poznań

Hotel Safir Poznań

Poznań

Sal konferencyjnych9

Miejsc noclegowych60

więcej Zobacz więcej

Konferencje, integracja