Konferencje Poznań, Hotel Sezony, Topolowa 25

konferencjepoznan.com

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Hotel Sezony

Zdjęcie Hotel Sezony

 
Informacje szczegółowe

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Sala Boardroom Pokaż salę-- 12-
Sala Bankietowa Pokaż salę 150 80 100 80

 
Dane teleadresowe

Adres:62-025 Poznań
Topolowa 25

Telefon:+48 61 10 10 417

Faks:

E-mail: sezony@sezony.pl

Strona: www.sezony.pl

 
Informacje dodatkowe

 

Hotel Sezony to urokliwy obiekt, który zachwyca swoją lokalizacją w sercu malowniczej okolicy, oferując gościom nie tylko odpoczynek w komfortowych warunkach, ale również bliskość natury.

 

Jego architektura nawiązuje do tradycyjnych motywów, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę, idealną dla poszukujących spokoju i relaksu. Hotel dysponuje elegancko urządzonymi pokojami, które zapewniają wysoki standard wyposażenia, w tym komfortowe łóżka, nowoczesne łazienki i dostęp do internetu, co gwarantuje pełen komfort pobytu.

 

Oferta obiektu skierowana jest zarówno do osób podróżujących służbowo, jak i turystów pragnących odkrywać uroki okolicy. Dla gości biznesowych przygotowano funkcjonalne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt do organizacji spotkań i prezentacji. 

 

 

Sale konferencyjne 

 

Zaplecze konferencyjne Hotelu Sezony zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach biznesowych jego gości, oferując eleganckie i wielofunkcyjne sale przeznaczone do organizacji spotkań, konferencji, szkoleń, czy też warsztatów. Nowoczesne i dobrze wyposażone pomieszczenia są w stanie pomieścić zarówno małe grupy, jak i większe zespoły, zapewniając komfortową przestrzeń do pracy i dyskusji.

 

Każda sala konferencyjna wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny, w tym projektory, ekrany, systemy nagłośnieniowe oraz dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego, co umożliwia efektywną prezentację materiałów i płynne prowadzenie spotkań online.

 

Ponadto, przestronne i dobrze oświetlone wnętrza sprzyjają skupieniu i kreatywności, co jest kluczowe podczas sesji brainstormingowych i strategicznych narad.

 

Rezerwacja sali na konferencje Osoba odpowiedzialna Preferowany kontakt

Liczba sal:2

Liczba miejsc noclegowych:65

Liczba barów:0

Liczba restauracji:1

Zobacz

Zobacz na mapie

na mapie

 
Galeria

Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępne 12 obiektów pokaż

* * * . . . dostępne 13 obiektów pokaż

* * . . . . dostępne 2 obiekty pokaż

Konferencje, integracja